Ne yapıyoruz

 

 

Işıklı Vinil Tabela

Işıklı vinil tabela, dijital baskı yöntemi ile basılan vinilin, profil şaseye dört bir yandan gerilerek, daha önceden hazırlanmış olan ve içerisinde aydınlatma düzeneği bulunan alüminyum kasa üzerine kapatılmasıyla elde edilen bir tür tabela çeşididir.

Led Tabela

Parlak görüntüsü, halihazılda varolan tabaelaların üzerine uygulanabilirliliği ve mailyet avantajları ledli tabelaları cazip hale getirmiştir.Tek bir şekilde olmayıp, üzerinde led kullnılan her tabelaya verilen ortak bir isimdir.

Neon Tabela

Neon tabela ince bir floresanın bükülerek harfler ve şekiller halinde, bir satıh üzerine uygulanmasıdır. Neon tabela'yı diğerlerinen ayıran ve tercih sebebi yapan en belirgin özelliği yaydığı ışığın keskinliğidir.

Araç Yazıları

Araç Yazıları, aracınızın özel tasarlanmış görsel ile kaplanmasıdır. Reklamı, resim, renkli görseller, logo şeklinde uygulamalar yapılabilir.

Totem Tabela

Totem tabela, işyerinin önlerine dikilen ve değişik yönlerden görülmesini sağlayan bir tabeladır. Temel olarak yere monte edilerek konumlandırılır.

Yönlendirmeler

Yönlendirme tabelaları parklarda, devlet dairelerinde,kurumlarda, alışveriş merkezlerinde; kısaca insanların çokca ziyaret ettiği yerlerde onlara yol göstermek amacı ile kullanılan tabelalardır.

Gravür Tabela

Logo veya istenilen içeriğin pleksinin bir yüzeyine belli derinlikte kazınarak üstüne uygun renkte ışık düşürülmesiyle oluşturulan ışıklı tabela modelidir.Elektrik sarfiyatı çok azdır.

Oyma Tabela

Oyma tabela'lar, levhanın CNC ile oyularak arkadan plexi yapışması ile ya da gibi ön yüzde kalın dekupe plexi harflerin kullanılmasıyla oluşturulan tabelalardır.

Folyo Uygulama

Folyo Uygulamaları vitrin, showroom ve benzeri alanlarda indirim, promosyon, kampanya ya da tanıtım işlerinizi müşterilerinize en hızlı ve ekonomik yoldan ulaştırabilmenizi sağlar.

İç Mekan MenuBoard

İç mekan tabela, tüm iç mekanlar için kullanılabilecek tabela çeşitleridir.Örneğin: kapı önüne takılan şirket tabelaları, şirketin içindeki kapılarda kullanılan, üzerinde o firmada yapılan işin üzerinde yazıldığı küçük kapı tabelalarıdır.

Apartman Tabelaları

Apartman tabelası, apartmanın adının ve numarasının yazılı olduğu prinç üzerine süblimasyon baskı veya pleksiglas üzerine folyo kesim tekniği ile yapılan tabeladır.İnşaat Tabelaları

İnşaat tabelası (şantiye tabelası) bir arazi üzerinde inşaat başlamadan önce tabela hazırlanır, inşaat yapılan arazi üzerine yerleştirilen tabelada arazide inşaatı yapan yetkili birimlerin adları tabela üzerine yazılır.Okul Tabelaları

Yönetmeliklere uygun pleksi glass üzerine veya vinil gerdirme olarak yapılır.

Yelken Duba

Yelken Duba (Plaj Bayrağı) firma önünde, plajlarda, fuar standlarında ve firma tanıtımlarında Kullanılır.

Plexi Kabartma

Plexi Glass malzeme cam görünümü verdiğinden dolayı genelde iç mekanlarda kullanılan, renk alternatifi fazla olan bir reklam ürünüdür.

20 mm Kabartma

Kabartma Logo ve Harfleriniz led veya neon ışıklı olarak paslanmaz krom veya pleksi malzemeden üretilir.

Işıksız Vinil Tabela

Işıksız vinil tabela, dijital baskı yöntemi ile basılan vinilin, profil şaseye dört bir yandan gerilerek elde edilen bir tür tabela çeşididir.

Alüminyum Kabartma

Kabartma Logo ve Harfleriniz alüminyum malzemeden üretilir.Paslanmaz Kabartma

Kabartma Logo ve Harfleriniz paslanmaz malzemeden üretilir.